• Çalışma Saati: Hafta içi : 08:00 - 19:00
  • Telefon Numaramız : 0850 840 82 69

Nişan Fotoğrafları

Ankara Düğün Fotoğraçım

Nişan fotoğrafları yeni bir hayata atılan ilk adımın daima hatırlanması için çok önemlidir. Kışın ya da yazın farketmez en güzeli olmalıdır. Nişanlanmanın en iyi tarafı stres ve gerginlik olmayan bir kutlama olmasıdır. Aynı şekilde fotoğrafların da öyle olması gerekir. Bu konu da nişanlı çiftler biraz heyecanlı olabilir. Ancak iyi bir fotoğrafçı çiftin bütün heyecanını kaygısını alır. En doğru , en doğal ve en samimi pozlar için elinden geleni yapmalıdır. Eğer fotoğrafçınız böyle yapıyorsa doğru tercih yaptınız demektir. 

Nişan Fotoğrafları Nasıl Olmalı

Bu güzel anı ölümsüzleştirmek her çiftin isteğidir. Nişan fotoğrafları çift için o günü yansıtan çok özel anlardır. Çekimler sırasında dikkat edilmesi gereken çiftin moral ve motivasyonudur. Çiftler o gün biribirlerini kırıp incitmemeli. Çünkü bu fotoğraflara yansır. Kimse de asık suratlı şekilde çekim yapmak istemez zaten. Patrnerizle o gün son derece uyumlu ve güler yüzlü olmalısınız. Verilecek olan pozlar ve çekim için belirlenecek mekanlar konusunda kendinizi kısıtlamayın. Her türlü yeniliğe açık olun.Bu konuyu mutlaka fotoğrafçınızla konuşun. Fikir alışverişinde bulunun. Nerede daha rahat ve huzurlu olacaksanız o mekanları tercih edin. Çekimler sırasında daima doğal olmaya çalışın. Doğal olan pozlar her zaman daha güzel olur. Kendinizi ve partnerinizi kasmayın.Hatta fotoğrafçının varlığını unutup o şekilde pozlar vermeyi deneyin. Çekim öncesinde zamanlama konusuna dikkat edin. Çekim nişan öncesinde ya da sonrasında yapılacaksa daha da öenem verilmeli.Nişan öncesinde olacaksa kutlamaya geç kalmayacağınız bir zamanlama ayarlayın. Bunu için de gün içinde yapılacak olan çekimlerde güneş faktörü unutulmamalı.Öğlen saatlerinde yapılacak çekimlerde güneş makyajın akmasına ve terlemeye neden olur. Bu da fotoğraflar için hiç iyi olmaz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fotğraf çekimleri sırasında yanınızda mutlaka size yardımcı olacak bir arkadaş bulunmalı. Oluşabilecek bir problem karşısında yanınızda bulunması sizin için avantaj olacaktır. Çekim öncesinde hava durumuyla ilgili bilgi alınmalı. Hava durumuna göre çekim gününe hazırlanmalı. Eğer hava çok sıcak olacaksa yedek makyaj malzemeleri ve erkek için yedek gömlek alınmalı. Eğer hava soğuk olacaksa soğuktan korunmak için hırka kaban mont alınmalı.

Nişan Fotoğrafları

Bu Web Sitesi Kiralıktır

01
02
03